wypozyczalnia elektronarzedzi warszawa

wypozyczalnia elektronarzedzi warszawa Park jest domem dla High Falls rzeki chrzcie, pięknych punktów widokowych w Punkcie Shovel i rajem dla turystów z mil tras z widokiem na góry Sawtooth. Można wypożyczyć rustykalnym kabiny w historycznym Tettegouche Camp, albo trzymać się standardowej namiot camping. Tettegouche State Park jest jednym z niewielu miejsc, które kemping cały rok.

7. Grand Portage State Park

Wielki Portage Park jest domem dla najwyższego wodospadu Minnesoty, ponad 120 stóp. Wielki Portage znajduje się wzdłuż rzeki Pigeon w MN w pobliżu granicy kanadyjskiej na brzegu jeziora Superior. Park jest domem dla Grand Portage National Monument i Heritage Center, gdzie goście mogą mieć historię wczesnych rdzennych Amerykanów i ery handlu fur interpretowany dla nich. Wysokie Falls Grand Portage wymagane podróżnych do wyjść z ich łodzi i przenosić je wokół wodospadu. Akt ten jest znany jako "portage" i śródlądowej Lake Superior obwodnicy wodospadu stał się znany jako "Grand Portage".

6. Jay Cooke State Park

Jay Cooke Park na Minnesota North Shore jest domem dla trzech różnych stref rustykalnym stylu wybudowanych budynków, z których wszystkie są w Krajowym Rejestrze miejsc o znaczeniu historycznym. Jay Cooke, imiennik parku, był bardzo udany bankier, który działa mniej więcej w czasie wojny secesyjnej. Jay Cooke Park oferuje wiele turystów na drodze camping, pieszych i rowerowych wzdłuż pięknej rzeki St. Louis, i jest dobrze znana na most wiszący wahadłowego, która wznosi się wysoko nad rzeką.

5. Frontenac State Park

Frontenac Park, MN znajduje się w Lake Pepin, naturalnym poszerzeniem rzeki Mississippi i jest znany jako jeden z najlepszych obszarów obserwacji ptaków w kraju. W parku znajduje się wiele widokowymi i jest domem dla blef o nazwie "point-no-point". Sztuczka z perspektywy wizualnej sprawia, że ??blef pojawiają widoczne z daleka dla podróżnych poruszających się w dół na rzece, ale znika z pola widzenia, ponieważ jest zbliżył.
Artykuł napisany przez: