wypozyczalnia gastronomiczna warszawa

wypozyczalnia gastronomiczna warszawa

4 - Puuhonua O Honaunau National Historic Park

Jeśli jesteś w okolicy Kailua-Kona, The Puuhonua O Honaunau National Historic Park (aka miejsce schronienia) to musi odwiedzić dla ciebie. Usytuowany na 180 akrów ziemi, w tym National Historic Park jest uważany święta ziemia. To był kiedyś schronienie i dom dla tych http://www.kamipak.pl/, którzy złamał "Kapu", dawne prawa starego Hawajach.

wypozyczalnia gastronomiczna warszawa

Kiedy odwiedzić Puuhonua o Honaunau National Historic Park, można zobaczyć przykłady świętej świątyni, drewniane statutów hawajskich bogów i wiele więcej! W parku znajduje się wzdłuż brzegów Kealakekua Bay. Należy zaplanować na jakiejś nurkowanie podczas gdy w okolicy w parku stanowym, w odległości około mili. Kealakekua Bay jest jednym z najlepszych miejsc do nurkowania na Big Island.

Oprócz Park Narodowy Wulkany Hawaii, w Puuhonua O Honaunau National Historic Park, Hawaii Tropical Botanical Garden i Waipio Valley, istnieje wiele innych popularnych i dobrze znanych atrakcji turystycznych, które należy umieścić na swojej trasie wakacje. Z tego powodu zachęcamy do korzystania z Internetu na swoją korzyść lub zamówić bezpłatne przewodniki turystyczne Big Island, które są stosunkowo łatwe do znalezienia w Internecie.

Artykuł napisany przez: