wypozyczalnia gastronomiczna

wypozyczalnia gastronomiczna

I mówią, że wyglądał, jakby byli razem, ponieważ wszyscy wydawało się, że skórzane kurtki z napisem "Iron Piekło Psy". Nie wiesz, co to jest, ale zakłada się , że musi być jak ich zespół. Było kilka przed nami i kilka innych za nami. Przyczepa z tym samym logo i nazwy, jak na ich kurtkach jechał za grupą.https://www.zeltech.pl/ Ja musiałem chichot nieco, gdy zauważyłem, że jeden z motocykli miał nalepkę zderzaka przylega do boku roweru mówiąc: "Zacznij Widząc Motocykle". Jestem głęboko cieszył się ironia!

Kiedy usiadł, rodzina śpi w minivan, przez kilka mil Czułem się jak Iron Piekło Psy przyjął mnie w swoim zespole. Zacząłem cieszyć się koleżeństwa jazdy obok nich. Zauważyłem wszystkie przygotowania uczynili z tego, co nosili na sposób zdobione swoje rowery na ich drodze. I jako ostatnie dwa motocykle przeszły mi po pas przechodzący otworzył ostatni wyciągnął znak pokoju do mnie jak jechał obok. Byłem zasmucony, aby zobaczyć je przejść, ale był wdzięczny zostały na części trasy z nimi.

Co kocham motocyklistów jest to, że dla nich to wszystko jest o podróży. Pewnie kochają dotarcie do Sturgis i pokazano swoje rowery i rajdach, ale przeznaczenie po prostu daje im powód do spędzenia czasu na podróż. To dzień jazdy tych motocyklistów nauczyło mnie, że nawet jeśli jestem gdzieś na czele jest to podróż, która nas łączy. Przypomnieli mi, że część naszej pracy jest nie być tak skupiony na dokądś, ale po prostu być. Więc kiedy dzieci obudził się i zapytał: "jesteśmy jeszcze tam tato?" I powiedział: "jesteśmy tutaj i jesteśmy razem, a to, co się liczy". Dobrze, że nie całkiem wyciąć go dla moich dzieci i tak przez następne 14 godzin spędziliśmy omawiania wartość bycia w trasie i obecne w tej chwili razem. Kiedy przeprowadzono dyskusji Zaproponowałem moje dzieci znak pokoju.

Mathew Meyers LAMFT (Licensed Associate Małżeństwo i rodzina terapeuta) jest Psychoterapeuta w Phoenix Consultants procesu.Pomaga rodzin, par i osób prywatnych w kierunku holistycznego samopoczucia oraz umożliwienie im mieć życiodajne relacje.

Artykuł napisany przez: