wypozyczalnia samochodow gdynia

wypozyczalnia samochodow gdynia

Pamiętaj, aby rozejrzeć się za odpowiednią wycieczkę we właściwej cenie do własnych interesów.

Wypożyczalnia rowerów: Istnieje kilka miejsc, gdzie można wypożyczyć rowery na Big Island, i jest to bardzo przyjemny spędzić dzień pedałowania przez Hilo i Kailua Kona. Jednak problemy pogody (! Gorącym słońcu, ulewnych ulewa), długie odstępy pomiędzy punktami zainteresowania i stale obecne, olbrzymich wulkanów (myślę: "HILLS!") Wyklucza to jako główną metodę eksploracji, z wyjątkiem najbardziej zapalonym tourer rowerów.

wypozyczalnia samochodow gdynia

Transport publiczny: Hawaii County prowadzony Hele na Autobus jedzie większość wyspy, i sprawia, że ??całkiem dobry czas-dobrą nowinę o to, że jazda autobusem jest wolny ... Złą wiadomością jest to, że zaplanowane, aby dostać się między pracowników dużych ośrodków w Kona i Kohala i miasteczek w całej wyspy, gdzie żyją. Jako takie, harmonogram szyny nie mogą być wygodne dla użytkownika i nie przyczynia się do badań. Jednakże, jest to bardzo przydatne, jeśli po prostu chcesz gdzieś iść i spędzić tam dzień. Bądź pewien, że rozumiesz rozkład jazdy autobusów, jednak, jak wiele miejsc tylko sprzątane są dwa razy dziennie przez autobus (jedna związana i jeden z związana przelocie dziennie), a jeśli pominąć swoją jazdę powrotną i muszą znaleźć alternatywną drogę powrotną do hotelu, szybko dowiedzieć się, dlaczego nazywają to "The Big Island"!

Chodzenia i autostopem: Dwa słowa tutaj: Big Island. Jest możliwe, aby wędrować po drugiej stronie Big Island (Zrobiłem to zarówno zachodniej do wschodniej i południowo-do-północy; cholery w 2008 wózku inwalidzkim sportowiec przewrócił wózek inwalidzki z poziomu morza w Hilo 37 mil i 13800 stopy w wysokości aż do szczytu Mauna Kea-pan złapać część o "wózku inwalidzkim atlety"?), ale długie odległości, obszarów wiejskich charakter (jest to impracticably długa droga między miejscami do jedzenia, wody i do obozu) oraz intensywne słońce zrobić to epicka przygoda, a nie spokojne zwiedzanie urlop.
Artykuł napisany przez: