wypozyczalnia busow wroclaw

wypozyczalnia busow wroclaw

Turn Your Life do gry

Włącz życie w grze. Chodzi mi o to, że dosłownie. Korzystanie starą planszę swojego wyboru, kawałek papieru, kartonu, niezależnie od strajków twoja wyobraźnia zacząć zmieniać swoje życie. Wizualizacja będzie działać zbyt jeśli nie masz chęć tworzenia czegoś fizycznie, ale niektórzy ludzie uważają, że trudno wyobrazić sobie rzeczy.aby przejść na stronę kliknij tutaj. Jak włączyć swoje życie w grze zależy od ciebie, ale polecam robisz obu; faktycznie tworzenia gry i wizualizacji, kiedy nie jesteś w stanie rzeczywiście go używać, jak podczas nudnego spotkania.

Przed rozpoczęciem skonstruować swoją grę życia, myśleć o tym, co twój zamiar i cele. Chcesz nowy dom? Co o podwyżkę? Ok, nowa praca, nowy samochód, a może niektóre Wszystkie sprawy wygrane krzykliwe biżuterii. Chcesz jeździć jak wiatr oh własny wieprz całą drogę do Sturgis? To nie ma znaczenia; po prostu trochę czasu, aby ustawić swoją intencję.

wypozyczalnia busow wroclaw

Następnie ustawić swoje cele. Użyjmy przykład jazda własnego motocykla na wiecu co roku w Sturgis, SD. Czy twoim celem, żeby się tam dostać? Chcesz znaleźć starych przyjaciół? Masz nadzieję na wycieczkę drogowego obniża ciśnienie krwi? Ustaw swoje cele i wyraźnie powiedzieć, czym one są.

Teraz myślę o wszystkich krokach po drodze, która przeniesie Cię w całej planszy, tak aby zdobyć gola na końcu. Pierwszym krokiem potęga prośbą o czasu wolnego od pracy 2 tygodnie lub 2 lat od teraz. Następnym krokiem może być pracuje drugą pracę tak, że masz pieniądze do inwestowania w błyszczące czerwony rower zbudowany przez Orange County Choppers. Masz pomysł. Rozbić swój cel na tyle kroków, a nawet dziecięcych kroków, ile potrzeba, aby osiągnąć swój cel.

Zbierz magazynki lub wydrukuj zdjęcia z internetu, które są odpowiednie dla swoich celów. Nożyczki, klej, długopisy farba, a może nawet nieco brokatu jeśli chcesz trochę magii w swoim życiu, czyli okazja do shimmy swój ekspres pieniądze.
Artykuł napisany przez: