wypozyczalnia ekskluzywnych samochodow

wypozyczalnia ekskluzywnych samochodow

Jeden z braci Gerarda pierwszych osadników z pobliskiej miejscowości Stare Frontenac, wykorzystywanych do skoku z Point-No-point z jego maszyn latających, próbując wznieść się nad rzeką. Maszyny nie działa, ale nigdy nie został poważnie ranny w jego próbach. Niektóre rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w Frontenac Park są Łowiectwo, Turystyka, Kemping, kajakarstwo i pływanie łódką.http://e-tort.pl/83-torty-urodzinowe-warszawa Park ten leży wzdłuż Great River Road Minnesota, który następuje po Missisipi z Miast do Iowa granicy. Jest to piękny jazdy, które trzeba wziąć kiedyś.

4. Scenic State Park

Park Krajobrazowy położony jest pośród National Forest Superior w północno-wschodniej Minnesoty. Park jest domem dla lasów dziewiczych białych i czerwonych sosen, które nigdy nie były dotykane przez interesy rejestrowania, jak również nietknięte piękno Coon Lake, Sandwick Lake i Lake of the Isles. Niektóre rzeczy do zobaczenia i do zrobienia w Scenic State Park należą wędrówki Chase Point Trail, przeglądać interpretacyjne wyświetlacze w historycznym CCC-wybudowanych domów Lodge, RV camping, namiot camping (drive-in, plecak, i łodzi w miejscach dostępnych) wędkowanie, kajakarstwo, Łowiectwo i biorąc w malowniczych widoków.

3. Itasca State Park

wypozyczalnia ekskluzywnych samochodow

Itasca Park to najstarszy park stanie Minnesota i domem Lake Itasca, górnego biegu potężnej rzeki Mississippi. W 1832 roku badacz Henry Rowe Schoolcraft słusznie twierdził Lake Itasca jako źródło Missisipi. Nazwał jeziora poprzez połączenie łacińskiego słowa dla "prawdy" (Veritas) i "głowa" (caput), łącząc je ze sobą i tworząc nowe słowo, Itasca. Itasca State Park, MN znajduje się na zachód od autostrady 371 koło Leech Lake i oferuje wiele rzeczy do zrobienia, takich jak camping, wędkarstwo, spływy kajakowe i piesze.

2. Split Rock Lighthouse State Park

Split Rock Lighthouse znajduje się na brzegu jeziora Superior w ceny ubezpieczeń samochodowych pobliżu miasta Two Harbors, MN, a mówi się, że "najbardziej fotografowane latarnia morska w Ameryce".
Artykuł napisany przez: