wypozyczalnia filmow wroclaw

wypozyczalnia filmow wroclaw

Podróż jest celem

Tego lata nasza rodzina załadowany minivan i udał się w podróż z naszego domu w Minnesocie do Kolorado, aby odwiedzić rodzinę. Prowadzenie przez Południowej Dakoty zatrzymaliśmy wszystkich ważnych miejsc. Zatrzymaliśmy się w Sioux Falls, w Porter Sculpture Park (wiesz z gigantycznym Longhorn, które można zobaczyć z międzypaństwowych zewnątrz Montrose), Amerykańskiego Muzeum Akta Native w Chamberlain, Corn Palace, Muzeum Antique samochodów w Murdo, Badlands Wall Drug i wreszcie Rapid City i Keystone do odwiedzenia Mt. Rushmore i Crazy Horse. Biorąc pod uwagę, że moja żona i mam małych dzieci musieliśmy rozbić podróż z celami, aby dostać się do miejsc i rzeczy do zobaczenia, tak że mieliśmy coś do oczekujemy, a dzieci miały coś do oczekujemy. Pytanie nieuniknione, "Are We There Yet?" zostanie poproszony o nie mniej niż 1000 razy przez każdego z trójką naszych dzieci. Ale z miejsc po drodze, że nie mamy do powiedzenia ", tylko 14 więcej godzin", ale możemy odpowiedzieć tylko trochę dalej do naszego następnym przystanku.

wypozyczalnia filmow wroclaw

Jak weszliśmy do Południowej Dakoty i pojechaliśmy wzdłuż Interstate 90 zauważyliśmy wiele ciekawy motocykli. W rzeczywistości tak wiele, że 6-latek próbował policzyć, ile widział, ale zrezygnował w 100, bo wydawało się, że nie byłoby końca. Odkryliśmy, że był rajdowy weekend Sturgis. Jak byliśmy tam niektóre z naszych miejsc, z których niektóre były zjazd z autostrady i drogi powrotnej stają wybiegu z motocyklami. Byli wszędzie. To było jak otoczone przez chmury komarów. Przybyli zza nas, zatrzymał się do grupy przed nami, że idą ku nam po drugiej stronie autostrady, były ściągnął na ramieniu. Wyglądało to tak, jakby były wszędzie!

Podczas jednej ze szczególnie długim odcinku bez mijania pasie my stawaliśmy otoczony co wydaje się być grupa motocykli.
Artykuł napisany przez: