wypozyczalnia instrumentow warszawa

wypozyczalnia instrumentow warszawa

Parking oraz unisex pit WC to jedyne udogodnienie dostępne na Kipuka Pu'u Huluhulu.

Leg 4) Idź na północ od John Burns drodze do stacji Kea Visitor Information Mauna.

Kea Station informacje o odwiedzających Mauna

Stacja informacje o odwiedzających jest czynna codziennie od 8 rano do 5 po południu podczas dnia istnieją komputerowe interaktywne eksponaty o Mauna Kea, obserwatoria astronomiczne i badań, a także znajdują się prezentacje wideo i charakter szlaki do wędrówki. Wiele wieczorów po zmroku personelu park narodowy i astronomów umieścić na programach publicznych i omówić to, co najnowsze odkrycia astronomiczne nam powiedzieć o naturze wszechświata. Sklep z pamiątkami ma kilka produktów spożywczych, w tym gorącej czekolady, kawy i gorącej zupy, na sprzedaż.

wypozyczalnia instrumentow warszawa

Mauna Kea Summit

Zanim zdecydujesz się iść na szczycie Mauna Kea, przestań myśleć, planować. Czy jesteś przygotowany na zimno i na dużych wysokościach? Czy rozumiesz naturę i niebezpieczeństwa związane z chorobą wysokościową i promieniowanie UV? Czy doświadczył na podróże oblodzonych dróg gruntowych? To ty samochód bezpieczny dla podróży (wiele agencji wynajmu samochodów na wyspie Zabraniam ci jechać tą drogą)? Rangersi w centrum dla zwiedzających może pouczyć was na chorobę wysokościową, gotowości promieniowania UV, stanu drogi i wszelkie inne informacje potrzebne do podjęcia decyzji, czy do odwiedzenia szczyt.

Na szczycie Mauna Kea jest naprawdę niesamowite miejsce. Piękny, porywający, 360-stopniowe widoki z całego Big Island, szczyt jest również kulturowo i religijnie ważne dla rodzimych Hawai'ians i jest domem dla wielu światowej klasy obserwatoriów astronomicznych i ich budynków pomocniczych. Ze względu na krańcu wysokości i złej jakości drogi powyżej centrum dla zwiedzających, zaleca się, aby zachować szczególną ostrożność być wykonywane decydując się na odwiedzenie szczycie Mauna Kea na.
Artykuł napisany przez: