wypozyczalnia jachtow wdzydze

wypozyczalnia jachtow wdzydze Te osobliwe domki są położone w niektórych z najlepszych obszarów campingowych w Ohio i znajduje się w pobliżu wszelkiego rodzaju zabawy na świeżym powietrzu. Standardowe stanu Ohio parku domki kempingowe rozkładana, chłodnicę i latarnię namiotowe, natomiast kabiny deluxe często obejmują piece polowe, kuchenka mikrofalowa i czasami mini lodówki. Kilka parków państwa oferują inne udogodnienia, jak również, w tym telewizory, kominki i inne.

Większe kabiny cedru można wypożyczyć w Alum Creek, Caesar Creek, East Fork, Grand Lake i parków stanowych genewskich. Te rustykalne domki są idealne rekolekcje rodzinne, wyposażone prywatną sypialnię i część poddasza. Wszystkie kabiny cedru mają pełne kuchnie, łazienki i werandy lub pokładów. Większość kabin Ohio State Park nie dostarczają do gotowania, ręczniki, lub łóżko i tekstylia kuchenne. stal nierdzewna 2 osoby bałagan zestaw Colemana jest idealny na camping kabiny.

South Bass Island State Park, jeden z Erie Islands Parki krajobrazowe, oferuje wyjątkową zaznaczenia czynsze nad jeziorem, nie znajdując w każdym innym Ohio State Park. Cztery cabents są zbudowane podobnie jak kabin, ale dachy funkcja płótno namiotu dla bardziej podobny charakter. Każdy cabent śpi sześć i obejmuje łazienkę i małą kuchnię. Telewizor i urządzenia kuchenne są wyposażone w tych czynsze. Tamtejsze domek śpi 8 z prywatnej sypialni, salon, w pełni wyposażoną kuchnią, łazienką, gankiem i talii.

Jeśli chcesz cieszyć się off road weekendu z ATV, zjazd w Hocking Lasów Państwowych lub relaks nad brzegiem jeziora ze swoim wędką, Ohio Parki krajobrazowe są miejscem. Mając wystarczająco dużo zajęć, aby zadowolić całą rodzinę i wiele domków campingowych i zakwaterowania, ciesząc się pięknem natury nie może być prostsze.

Artykuł napisany przez: