wypozyczalnia aut bialystok

The History of The American Association Motocyklista

Amerykańskie Stowarzyszenie motocyklisty (ARR) będzie stanowić pomoc i doradztwo dla rajdów motocyklowych i wydarzeń, a także umożliwia członkowie AMA do głosowania w sprawach AMA. Państwa misji AMA, aza »AZ" w celu ochrony i promowania interesów motocyklistów, służąc potrzebom swoich członków. "

remonty mieszkań

Amerykańskie Stowarzyszenie motocyklisty jest największą organizacją motocykli na całym świecie. AMA pomaga nadzorować 4,000 amatorskich i 80 profesjonalnych imprez na całym świecie każdego roku. W Columbus, Ohio AMA pomaga utrzymać Motorcycle Hall of Fame. Organizacja ta jest również organ zarządzający z amerykańskim sporcie motocyklowym.

W 1994 roku ARR została utworzona, aby pomóc odpowiedzieć na rozwój wyścigów motocyklowych w Stanach Zjednoczonych. 07 marca 2008, American Association Motocyklista został sprzedany do Francji i Jim Roger Edsmondson który kierował grupą sportową Daytona silnika (DMG). Zmiana ta odbywa DMG odpowiedzialny za AMA Motocross Series, AMA Flat Track serii AMA Supermoto Series, seria wznoszenia AMA Hill, a wydarzeniem Pro Racing ATV. Nowe sportowe mistrzostwa AMA Super jest otwarty tylko dla kierowcy w wieku między 16-21 i tylko pozwala photography Motocykl, że uruchomienie 600cc.

Amerykański Motocyklista Magazine jest obecnie publikowane przez ARR. Każdego miesiąca ponad 160.000 egzemplarzy są publikowane i sprzedawane w całych Stanach Zjednoczonych i na innych rynkach na całym świecie. AMA jest obfite z wiarygodnego obecnego członka zarządu, który pomoże utrzymać spraw w górę iw górę.

Obecny przewodniczący Amerykańskiego Motocyklista Stowarzyszenia jest Stan Simpson kto kadencja wygasa lutego 2012. Termin każdy członek Zarządu wygasa tylko na krótką chwilę po Zaczyna się w celu utrzymania demokracji w amerykańskim Motocyklista Stowarzyszenia otwarty, żywy i pełen nowych pomysłów. AMA jest potrzebna organizacja, która pomoże utrzymać prawa motocyklisty łatwo reprezentowalna i osiągalny.

Paul Smeeton jest założycielem www.bitzforbikes.co.uk. Możemy dostarczyć http://www.auto-szkola.com.pl/ wszystkie Części zamienne i akcesoria dla motocyklistów na motocyklu.

Artykuł napisany przez: