wypozyczalnia dekoracji slubnych poznan

wypozyczalnia dekoracji slubnych poznan

11 Najlepsza Parki krajobrazowe w Minnesocie

11. Great River Bluffs State Park

The Great River Bluffs Park położony jest nad rzeką Missisipi w południowo-wschodniej Minnesoty. Park składa się z dwóch oddzielnych obszarach nauki i naturalne (SNAS), króla i królowej w Bluff, każdy ma swoje unikalne i wspaniałe widoki na rzekę i otaczające blef kraj.domelit.pl/drzwi/renowacja_futryn.html Niektóre rzeczy do zrobienia w okolicy Great River Bluffs są kolarstwo, turystyka i jazda na nartach na swoich pięknych szlaków, namiot i RV camping, pikniki i ptaków.

10. John A. Latsch State Park

John Latsch Park położony jest wzdłuż rzeki Mississippi pomiędzy Kellogg i Winona, MN na Highway 61. Latsch Park nosi sukcesy Winona właściciel sklepu John A. Latsch, który również założył Izaak Walton League. Latsch kochał połowów Missisipi na terenie parku w pobliżu urwiska rzek nazwanych nadziei, wiary i miłości. Był połowów i cieszyć się pięknem krajobrazu jeden dzień kiedy uciekł przez miejscowego rolnika. Latsch niezwłocznie nabyć ziemię rolnika, dzięki czemu obszar byłyby dostępne dla wszystkich. W parku znajduje się krótki ścieżka dydaktyczna, która prowadzi na szczyt Charity Bluff ma namiot camping, wypożyczalnia kabiny i miejsca piknikowe.

9. agrest Falls State Park

Agrest Falls Park położony jest wzdłuż północnego brzegu jeziora Superior w Minnesocie, na północ od Duluth. Mimo, że jest najlepiej znany ze swojego imiennika, agrestu Falls, to jest także domem dla wspaniałych widoków Lake Superior brzegowej, dzikich lasów, rower szlaku Gitchi-Gami i Civilian Conservation Corps (CCC), kamienia i struktur dziennika. Agrest Falls Park oferuje namiot i RV camping, turystyki pieszej, rowerowej i wiaty piknikowe, a także tablicę MN zimowych rekreacyjnych.

8. Tettegouche State Park

Tettegouche Park jest jednym z ukrytych skarbów przyrody Minnesoty.
Artykuł napisany przez: