wypozyczalnia dekoracji slubnych

wypozyczalnia dekoracji slubnych

CycleShelter Portable Motocykl Shelter

Ok ... Oto scena: Jedziesz przez Brzeg Weira do Lakonii, NH Bike Week, a zaczyna padać tak jak ty zaparkowaniu motocykla. Błoto jest przelewanie ... na rowerze wszyscy inni - ale nie twoje!

To dlatego, że Twój rower - z niestandardowego farby pracy - jest starannie schowany w miłym lekkiego, przenośnego schronienia. Możesz być na zewnątrz w deszczu coraz namoczone, ale przynajmniej cenionym rower jest ładne i suche. A ludzie są oferując pieniądze za schronienie!

Cóż ... ok, może to jest zbyt daleko idące w fantazji! Ale ludzie są prawdopodobnie zadając Ci, gdzie masz, że fajną namiocie!

Na pierwszy rzut oka, namiot-jak motocykl schroniska może być wyświetlany pojawiały się w różnych rajdach motocyklowych w całym kraju może wydawać się zbyt lekkie do zaoferowania żadnej realnej ochrony na swoim motocyklu. Po tym wszystkim, naprawdę nie można zakotwiczyć je na stałe w głąb ziemi, jak to tylko możliwe w przypadku innych tymczasowych lub przenośnych garaży, a materiał jest lekki. W rzeczywistości, jeśli uważasz, że te schrony ochoty kemping namiot, masz rację!

Schron mam na myśli nazywa się CycleShelter i ma lekką podłogę tkaniny morskiego, a osłona kopułki-like, że użytkownik podciąga i nad motocyklem w modzie akordeonu. Istnieją inne, podobne schrony style, które idą różnymi markami i które są oferowane w całym Internecie.

Tak więc, głównym sprzeciw wobec tych schronów wydaje się, że nie są one przeznaczone do długiego używania w miejsce solidniejsze, bardziej trwałej pokrywy. Dokładniej, jeśli jesteś na rynku coś do przechowywania na rowerze w plenerze całymi miesiącami, przez śnieg i wiatr, to może warto rozważyć coś trochę mocniejszy i trochę cięższy, która może być zamocowana sztywno do podłoża.

Ale jeśli szukasz schronienia lub pokrycie można zabrać ze sobą w jedno i wielorazowe opakowania wrocław prawo na rower, a które mogą być montowane lub zdjęty dość szybko, The CycleShelter może pasowały.
Artykuł napisany przez: