wypozyczalnia elektronarzedzi poznan

wypozyczalnia elektronarzedzi poznan

Big Island Day Trips 5 - Od Kona na górze Mauna Kea Hawaje, Kaumana jaskiniach i Hilo Via

Wycieczka 5: Kona Mauna Kea, Kaumana Cave i Hilo poprzez Saddle Road,

Przybliżony minimalny czas od początku do końca (aby zobaczyć każdą stronę): 12 godzin

Od Kona podejmują Highway 190 do autostrady Warszawa torty urodzinowe 200 w 45 minut jazdy.https://mazurspa.com/zwykle-z-hydromasazem-c-9_73.html Saddle Road, która przecina między "siodło" Mauna Loa na południu i Mauna Kea na północy, przechodzi przez tereny rolne i instrumentu Pohakuloa Military Training, przez kolejne 45 minut, z kolei na Mauna Kea Droga dojazdowa (John Burns Droga). W pobliżu Kipuka Huluhulu lub "kudłaty Hill", to podwyżka 20 minut do góry i do tyłu. Stąd jest to 30 minut jazdy na Mauna Kea Visitor Information Center. Mała wioska jest domem dla naukowców i astronomów pracujących w obserwatorium i to niesamowite miejsce, aby dowiedzieć się, co ich badania mówi nam o naszym wszechświecie. Wracając do Hwy 200, w odległości 45 minut do wspaniałego Kaumana jaskini lawy rurki, krótkiej wędrówki i wspaniały eksploracji. Kolejnych 30 minut w dół Hwy 200 przynosi jeden do centrum Hilo, gdzie znajdują się sklepy, restauracje, muzea, wspaniałe drobne parki Waterfront Beach i wspaniałe Farmers Market. Od Hilo, jest to około trzech godzin, aby powrócić do Kailua Kona na Hwy 200; alternatywnie można podjąć szybciej choć mniej malownicze Hwy 19 do Waimea a następnie Hwy 190 do Kailua Kona, około godziny jazdy 2 1/2.

wypozyczalnia elektronarzedzi poznan

Noga 1) w Kailua Kona, zaczynają się Ahu'ena Heiau; podjąć palani Road East Hwy 190; wziąć Hwy 190 do JCT z Hwy 200, The Saddle Road,

Ahu'ena Heiau i Kamakahonu Plaża

Przed wiekami mieszkańcy tego regionu zbudowano szereg świętych świątyniach lub heiaus, które były pierwotnie wykorzystywane do celów poświęcania ludzi do swego boga wojny, Kuka'ilimoku. Ten szczególny archeologicznych nazywa Ahu'ena Heiau, które w hawajskich pomocą "Hill of Fire".

Artykuł napisany przez: