wypozyczalnia elektronarzedzi wroclaw

wypozyczalnia elektronarzedzi wroclaw

Dla tych, tak skłonne, można także spróbować kemping na miejscu. Czy jest lepszy sposób na zakończenie dnia niż kemping? Camping jest bezpłatne, o ile zapłacił wstęp do parku. Należy pamiętać, że kempingów są na pierwszy zgłoszony, pierwszy służyć podstawie i są ograniczone do 7 kolejnych dni.

2 - Waipio Dolina

Waipio Dolina jest również znany jako "The Valley of the Kings". Ten Big Island atrakcją to musi odwiedzić, jeśli historia i kultura Hawajach jest dla Ciebie interesująca. Tutaj będzie można zbadać obszar, który niegdyś był zapełniony Hawajczycy. Istnieją nieograniczone ukryte skarby w okolicy, w tym pięknych wodospadów, rzek i pól taro.

wypozyczalnia elektronarzedzi wroclaw

Aby poznać historię Waipio Valley, a nie tylko go zobaczyć, zaleca się zwiedzanie. Wycieczki z przewodnikiem o "Dolinie Królów", dostępne są w drodze, konno i pieszo. MUSISZ mieć 4x4, który ma również niską mechaniczny nawet rozważyć jazdy w dół. Większość umów najmu umieścić to na liście "do not drive".

Istnieją różne wycieczki, które zabierze Cię w okolicach doliny Waipio, że może warto rozważyć zamiast. Jeśli zdecydujesz się na wycieczkę i na zewnątrz, będę cię ostrzec, że w odległości mili w dół nie jest problemem, ale wycieczka z powrotem będzie musiał Ci huffing i sapiąc i klnąc przenieśli wejście. Z klasy 25%, to będzie oceniane jako "trudny" wędrówki.

wypozyczalnia elektronarzedzi wroclaw

3 - Hawaii Tropical Botanical Garden

Hawaii Tropical Botanical Garden jest często określane jako "Ogród w dolinie Oceanu". Około 7 mil na północ od Hilo, że znajduje się na starej autostrady, na http://opakowania-wroclaw.pl/ odcinku 4 mil wyznaczony jako "malownicza trasa" i nieodebranych przez większość ludzi, którzy nie są świadomi jego istnienia.

Wycieczki ogrodowe własnym przewodnikiem są dostępne dla wielu szlaków, w tym Onomea Falls i Palm Jungle Trail. Bilety wstępu są trochę wysokie na $ 15 / dorosłych i 5 $ / dzieci (6-16 lat), ale jego ogrodzie z ponad 2000 rodzajów określonych roślin i pięknym widokiem Onomea Bay jedyny w swoim rodzaju.

Artykuł napisany przez: