wypozyczalnia elektronarzedzi

wypozyczalnia elektronarzedzi

Najlepszy Texas Hill Country Camping

Hill Country jest jednym z najciekawszych i najpiękniejszych obszarów w stanie Teksas. Znajduje się w centralnej Teksasie i składa się z 25 powiatów, docierając do obszarów metropolitalnych zarówno Austin i San Antonio. Jest to doskonałe miejsce na wycieczki i zwiedzanie, a wiele wielkich kempingów dostępne.hurtownia taniej odzieży damskiej Jeśli szukasz obozu w Hill Country, a następnie rozważyć niektóre z tych wielkich plam na następne rodziny camping wakacje.

Blanco State Park - Znajduje się około 40 mil na północ od San Antonio ten park składa się z 104 akrów odpoczynku wzdłuż rzeki Blanco. Posiada nowoczesne toalety z prysznicami i około 30 kempingów. Wszystkie strony mają wody i energii elektrycznej, a niektóre posiadają przyłączy kanalizacyjnych. Istnieją również 7 ekranowane schrony tutaj, place zabaw, a także stacja zrzutu. Obóz, pływać, healthandfitness.pl - trener osobisty piknik, wycieczka lub ryby i cieszyć się na rzece. Tube, kajak kajak i czynsze są dostępne w parku.

Garner State Park - Znajduje się około 30 mil na północ od Uvalde lub około 93 mil na północny zachód od San Antonio, ten park składa się z 1419 akrów i ma 10 akrów wzdłuż rzeki czystych wodach rzeki Frio. Setki tysięcy turystów przyjeżdżają tu każdego roku. Istnieje kilkaset kempingów dostępne i szeroki wachlarz udogodnień. Ponadto, istnieje ograniczona liczba kabin dostępnych do wynajęcia zarówno wewnątrz i na zewnątrz parku. Budynek koncesji serwuje posiłki i przekąski oraz szafą grającą taniec jest dostępne przez większość wieczorów latem. Ponadto, istnieją piaszczyste boisko do siatkówki, boisko do koszykówki i mini golf dostępne. Obóz, pływać, ryby, rower, piknik, wypożyczyć kajak lub kajak, rury w dół rzeki, lub wędrować na mil ciekawych szlaków.

Atramenty Lake State Park - położony poza Burnet około 67 mil na północny zachód od Austin, ten park składa się z około 1200 akrów przyległych do jeziora Atramenty na rzece Kolorado.
Artykuł napisany przez: