wypozyczalnia filmow katowice

Off Road Racing Games

Wśród wielu miłośników gier wyścigowych jedne z najtrudniejszych i najbardziej realistycznych gier są wyłączone gry wyścigowe drogowego. Trudnym terenie, niespodziewane przełącza błota i żwiru, a także samochodów i atrakcyjne krajobrazy czynią te fascynujące gry do odtwarzacza. Można znaleźć wiele gier wyścigowych off road w Internecie, jeśli szukasz darmowych gier wyścigowych.

Lista najlepszych gier wyścigowych off road musi zawierać Rally Trophy Jo Wood Productions i Bugbear Entertainment. Ten kompleks symulacji PC przenosi gracza przez kilka krajów takich jak Szwecja, Kenii, Rosji, Szwajcarii, Finlandii i modelach wyjątkowe samochody Lancia Stratos, jak Saab 96 V4, Mini Cooper 1275S, Alfa Romeo Giulia GTA i wiele innych. W 42 etapach gry obejmować kilka różnych nawierzchni, takich jak błoto czy żwir, i występują zarówno w dzień iw nocy oraz w każdych warunkach pogodowych. Aby dodać do wyzwania szkody, że samochód cierpi jest starannie utworzony ponownie więc należy go unikać w celu zapewnienia wniebowstąpienie gracza do następnego etapu.

Inna legenda wśród gier wyścigowych off road jest Ivan Stewarta Super Off Road stworzony przez The Leland Corporation w roku 1989. Chociaż legendarna nie jest prawdopodobne, aby znaleźć tę grę przy poszukiwaniu darmowych gier wyścigowych com, ponieważ jest to gra komputerowa przeznaczona do pasażu. Oryginalność Ivan Stewarta Super Off Road leży w jego widoku z góry, jak wszystkie wyścigi odbywać się w pomieszczeniu na wolnych torach drogowych. Trudność z utworów zwiększa się z każdym mistrzostw, a gracze zdobywają punkty oraz pieniądze, które mogą być używane do podnoszenia ciężarówki wyścigu. W grze może brać udział od trzech lub czterech graczy, a zwycięzcą jest ten, który kończy sezon z największą ilością zarobionych pieniędzy.

Innym Off Road gier wyścigowych jest Test Drive Unlimited, która zajmuje się zarówno kierowcy drodze i na drodze i oferuje ponad sto motocykli i samochodów sportowych.

Większość gier wyścigowych off road są przeznaczone do pasażu i nie można go znaleźć przy poszukiwaniu darmowych gier wyścigowych com w Internecie. Jednak intensywność napędu jest zdecydowanie warte podróży do pasażu.

Więcej środków od autora:

Artykuł napisany przez: