wypozyczalnia kamperow krakow

wypozyczalnia kamperow krakow

Najlepszym wyścigowe gry wideo

Prawie każdy, kto kocha gry wideo, posiada grę jazdy w jej / jego kolekcji. Każdy lubi grać w gry, gdzie mogą pojechać najfajniejsze najszybszy samochody i konkurować z najlepszymi kierowcami na świecie. Będąc w stanie jeździć Ferrari, Porsche czy Corvette, wykonywania wszelkiego rodzaju fajne akrobacje, bez konieczności martwienia się o bezpieczeństwo lub szkodliwego takiego drogiego samochodu, czyli co trzeba myśleć o tym, czy zrobiłeś to w prawdziwym życiu, jest bardzo ekscytujące i daje wielką adrenaliny. Przy dzisiejszej technologii, jesteśmy w stanie cieszyć się wspaniałe grafiki i efektów specjalnych, ale istnieje wiele dobrych gier, które zostały wykonane 10-15 lat temu, jak dobrze.

Crazy Taxi (1999)

Nie jest to klasyczna gra wyścigowa, w tym sensie, że są konkurencyjne w stosunku do innych kierowców. Ale trzeba jeszcze wyścig z czasem, który jest również dużo zabawy. Musisz wypełnić różne misje, takie jak podniesienie klientów, wykonując akrobacje, pokonywania przeszkód, uzyskanie określonej liczby punktów dla każdej misji masz ukończone.

Midnight Club (2000)

wypozyczalnia kamperow krakow

Ta gra została stworzona przez Rockstar Games, który również stworzył niezwykle popularnej Midtown Madness aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.. Jest to otwarty świat ulicy komputerowe wyścigi, które mieści się na Manhattanie, i został zaprojektowany, aby być odtwarzane na PlayStation 2. Można pojechać jedne z najlepszych luksusowych samochodów, a także tunery, samochody mięśni i motocykli. Można również dostosować swój samochód przez dodanie spersonalizowanych tablic rejestracyjnych, a poprzez modyfikację wnętrza, dodając aftermarket koła kierownicy, skrzynie biegów, fotele wyścigowe i tak dalej.

Colin McRae Rally (2000)

Colin McRae Rally jest z pewnością jedną z najbardziej popularnych gier wideo w historii. To nie zawdzięcza swoją popularność na fakt, że nie ma zbyt wielu dobrych gier rajdowych, że musi konkurować, ale fakt, że ma jakiś dość dobry dźwięk i efekty wizualne, a także fakt, że został on nazwany chyba najlepszy kierowca rajdowy w historii tego sportu.

Burnout 3: Takedown (2004)

Jest to gra jest jedną z największych gier Xbox wszech czasów. Jest to w zasadzie gra, w której można zrobić prawie wszystko co chcesz z samochodem jedziesz. Istnieją różne tryby gry, w tym jeden w których były adresowane do jazdy w niewłaściwy sposób, starając się uniknąć pojazdów nadjeżdżających z naprzeciwka, a "Rage Mode", gdzie trzeba spróbować zdjąć tyle samochodów, jak to tylko możliwe. Otrzymasz punkty i medale po odebraniu pewien wynik, a te punkty mogą być wykorzystywane, aby odblokować lepsze samochody i tory.

Artykuł napisany przez: