wypozyczalnia luksusowych samochodow

wypozyczalnia luksusowych samochodow To trwa około 2 ½ do 3 godzin jazdy prosto czasu, w zależności od pogody, w celu dokonania pełnej trawers z Kailua Kona do Hilo; Należy jednak mieć pewność, aby pozostawić czas w harmonogramie, aby podjechać do stacji Kea Visitor Information Mauna lub wędrować szlakami natury Pu'u Huluhulu.

Wzdłuż całej długości 53 mil pomiędzy wyłączania z autostrady zaledwie 6 mil na zachód od Waimea i gdzie spotyka Hawaii pasa drogi tuż na północ od Hilo, nie ma gazu i nie ma żadnych dostępnych usług; planu.ubezpieczenie oc sprawdź Niektóre żywności, wody i toalety mogą być dostępne w Kea Mauna Visitor Information Station, która jest 30 minut podjechać boczną drogę przy Saddle Road, w połowie drogi.

wypozyczalnia luksusowych samochodow

Noga 3) Off drogi Spur na Jct John Burns Drogi i Hwy 200, od strony południowej, jest Kipuka Huluhulu ( "Shaggy Hill") Nene Sanktuarium.

Pu'u Huluhulu Nature Trails / Kipuka Aina Hou

wypozyczalnia luksusowych samochodow

Najczęściej opisywane jako jednocześnie najbardziej widoczne i najbardziej znany punkt orientacyjny wzdłuż Saddle Road, Kipuka Pu'u Huluhulu rośnie ponad 200 stóp na okoliczne strumienie lawy. Jego nazwa oznacza "futrzany Hill", ten zalesiony żużel stożka ma wiele krętych szlaków w górę przez rodzimych KOA rzadkich drzew piersiach 360° widoki Hualalai, Mauna Kea i Mauna Loa na górze, gdzie można również wędrować łąki Hawajczycy roślin niedawno przywrócone w chronionym środowisku naturalnym. Za pomocą dowolnych szlak, szczyt Kipuka Huluhulu jest tylko około 20 minut spacerem od stacji kolejki.

Dzięki kapsułkowanej charakter kipuka ptaka oglądania tutaj szczególnie wspaniałe; ÄEUR'akepa, Nene i ÄEUR'akiapola ÄEUR'au, jak również Kalij bażanty, pueo, i'o i indyki należą do rzadkich, zagrożonych lub po prostu pięknych ptaków można zobaczyć tutaj. Liczne drogi i szlaki przez setki mil kwadratowych przylegających lawy czyni interesuj jeśli gorące i suche, kolarstwa górskiego i turystyki pieszej.

Artykuł napisany przez: