wypozyczalnia motocykli warszawa

wypozyczalnia motocykli warszawa The Big Island jest również Big Sky kraju ... jazdy na wschód w kierunku wschodu na zachód lub do zachodu słońca jest bolesne i niebezpieczne; spróbuj zaplanować dzień, aby tego uniknąć.

Nie zostawiać cennych rzeczy w samochodzie, nawet bagażnik. Zawsze. Miejscowi są przyjaźni, ale, ale niektóre są przedmioty frisky i wysoką wartość wyparuje z samochodu z alarmujące alacrity. Rozważmy dowolną miejsce często odwiedzane przez turystów być narażone na kradzież, nawet jeśli tylko będą sto stóp od samochodu.

wypozyczalnia motocykli warszawa

Wiele dróg, skrzyżowań i atrakcje są słabo oznakowane i jakie istnieją znaki są w języku hawajskim, który jest trudny do odczytania, trudniej pamiętam dokładnie nazwy miejsca, którego szukasz. Kiedy zapytać o drogę, posiada osoba zapisać nazwę tego miejsca. Wielu mieszkańców są w zwyczaju dawania wskazówek pod względem zabytków, że nic dla ciebie ( "Zapamiętaj, gdzie wuj Kealea miał owoce stanąć 20 lat temu? Chcesz iść po drugiej farmie cioci Tutu za wieprzowego stamtąd, gdzie wykorzystywane gaj kokosowy być ... ") tak je pokazać na mapie. Pamiętaj, zaczną wskazując, gdzie jesteś teraz. Szacunek, humor i Aloha pomoże Ci dokąd idziesz.

Wzdłuż tych linii, wielu turystów przywieźć GPS z domu, aby pomóc poruszać, należy pobrać mapy dla Hawajów przed przyjazdem; Niektóre marki GPS nie oferują zasięg Hawajach. Kilka agencji wynajmu samochodów mają odbiorników GPS do wynajęcia w rozsądnych cenach. Najlepszym rozwiązaniem są jednak ludzie na przewodnika Hawaii (808.557.0051; http://www.tourguidehawaii.com), którzy oferują ręcznego komputer pokładowy z GPS w niewygórowanej cenie wynajmu. Zostały one nadziewane w tym urządzeniu ponad sześciuset punktów zainteresowania (słyszałaś, że 600!) Z rekreacją, kulturą i znaczeniu historycznym. Zostały one wyprodukowane z prezentacji wideo / audio dla każdego krótkie miejscu, informujący o tym, historii i kultury, co zabrać ze sobą, co zrobić, gdy istnieje; mają nawet toalety publiczne na liście! Prezentacje te odgrywają w miarę zbliżania się ciekawe lub mogą być wyszukiwane w dowolnym czasie i miejscu.
Artykuł napisany przez: