wypozyczalnia motocykli warszawa

wypozyczalnia motocykli warszawa The Big Island jest również Big Sky kraju … jazdy na wschód w kierunku wschodu na zachód lub do zachodu słońca jest bolesne i niebezpieczne; spróbuj zaplanować dzień, aby tego uniknąć.

Nie zostawiać cennych rzeczy w samochodzie, nawet bagażnik. Zawsze. Miejscowi są przyjaźni, ale, ale niektóre są przedmioty frisky i wysoką wartość wyparuje z samochodu z alarmujące alacrity. Rozważmy dowolną miejsce często odwiedzane przez turystów być narażone na kradzież, nawet jeśli tylko będą sto stóp od samochodu.

wypozyczalnia motocykli warszawa

Wiele dróg, skrzyżowań i atrakcje są słabo oznakowane i jakie istnieją znaki są w języku hawajskim, który jest trudny do odczytania, trudniej pamiętam dokładnie nazwy miejsca, którego szukasz. Kiedy zapytać o drogę, posiada osoba zapisać nazwę tego miejsca. Wielu mieszkańców są w zwyczaju dawania wskazówek pod względem zabytków, że nic dla ciebie ( „Zapamiętaj, gdzie wuj Kealea miał owoce stanąć 20 lat temu? Chcesz iść po drugiej farmie cioci Tutu za wieprzowego stamtąd, gdzie wykorzystywane gaj kokosowy być … „) tak je pokazać na mapie. Pamiętaj, zaczną wskazując, gdzie jesteś teraz. Szacunek, humor i Aloha pomoże Ci dokąd idziesz.

Wzdłuż tych linii, wielu turystów przywieźć GPS z domu, aby pomóc poruszać, należy pobrać mapy dla Hawajów przed przyjazdem; Niektóre marki GPS nie oferują zasięg Hawajach. Kilka agencji wynajmu samochodów mają odbiorników GPS do wynajęcia w rozsądnych cenach. Najlepszym rozwiązaniem są jednak ludzie na przewodnika Hawaii (808.557.0051; http://www.tourguidehawaii.com), którzy oferują ręcznego komputer pokładowy z GPS w niewygórowanej cenie wynajmu. Zostały one nadziewane w tym urządzeniu ponad sześciuset punktów zainteresowania (słyszałaś, że 600!) Z rekreacją, kulturą i znaczeniu historycznym. Zostały one wyprodukowane z prezentacji wideo / audio dla każdego krótkie miejscu, informujący o tym, historii i kultury, co zabrać ze sobą, co zrobić, gdy istnieje; mają nawet toalety publiczne na liście! Prezentacje te odgrywają w miarę zbliżania się ciekawe lub mogą być wyszukiwane w dowolnym czasie i miejscu.
Artykuł napisany przez: